masaż

Komputerowa analiza skóry – czy warto?

Na co dzień używamy bardzo wielu kosmetyków. Nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszystkie z nich są odpowiednio dobrane. Źle dobrany kosmetyk pielęgnacyjny może wyrządzić więcej szkód niż korzyści. Jako przykład możemy podać peeling. Przynajmniej raz w tygodniu poddajemy się peelingowi twarzy, jak nie całego ciała. Wiemy o jego korzyściach ale nie zawsze zdajemy sobie sprawę, że będąc np. właścicielką cery naczynkowej powinnyśmy używać peelingu enzymatycznego zamiast mechanicznego (nawet drobnoziarnistego).
masażSkąd uzyskać informacje o rodzaju skóry i odpowiednich kosmetykach? Bardzo pomocne może się okazać komputerowe badanie skóry. Jest nieinwazyjnym zabiegiem, który możemy przeprowadzić w każdym renomowanym gabinecie kosmetycznym. Analizator skóry jest nowoczesnym urządzeniem, który bada sześć podstawowych parametrów skóry. Na jego podstawie jest sporządzany raport w którym znajdują się:
– informacje na temat kondycji naszej skóry,
– zalecane zabiegi oraz kosmetyki.
Kiedy diagnoza komputerowego badania skóry okaże się mało zadowalająca, warto pomyśleć o masażu. Gabinety kosmetyczne oferują masaż manualny i wykonywany urządzenia masujące, w szczególności polecany masaż na łóżku nefrytowym.

Ruchy masujące, wykonywane podczas zabiegu, wpływają na poprawę układu nerwowego i krwionośnego. Łóżko nefrytowe jest to połączenie nowoczesnych technologii i osiągnięć medycyny chińskiej. Specjalne, wykonane z nefrytu rolki, po rozgrzaniu emitują podczerwień, zwiększając efekt terapeutyczny masażu.
Polecany na wszystkich, bez względu na dolegliwości zdrowotne.

Więcej na https://digitalnet.com.pl