Jestem instruktorem gry w tenisa

Kiedyś to byłem zawodowym tenisistą. Nie raz wygrałem turniej i mam wiele medali i pucharów. Teraz już jestem nieco starszy i postanowiłem nieco zwolnić tempo. Otworzyłem własną szkołę i uczę gry w tenisa. Sprawia mi to ogromną przyjemność.

Wszystkich swoich klientów uczę dobrej gry w tenisa

tenis warszawaDo mojej szkoły przychodzą różni klienci. Czasami nawet są to dzieci, które rodzice wysyłają do mnie na naukę. Sam prowadzę kilka grup, ale zatrudniam też instruktorów, którzy pomagają mi w zajęciach. Przychodzi do mnie coraz więcej ludzi, których interesuje tenis warszawa i chcą, żebym to ja ich uczył. W szkole mam wystawione swoje medale i puchary, które wpływają korzystnie na efekty. Klienci chcą uczyć się gry w szkole, którą prowadzi ktoś doświadczony i ma jakieś sukcesy na koncie. Wszyscy moi klienci, którzy zdecydowali się na tenis warszawa mogą mieć pewność, że ja nauczę ich doskonałej techniki, która jest sprawdzona. Przyjechała do mnie przyjaciółka z córką, ponieważ uwielbia tenis warszawa i chciałaby, ażeby jej córka nauczyła się tej gry. Przyjechała do mnie, ponieważ twierdzi, że jako jedyny będę potrafił ją nauczyć efektywnej gry. Chętnie się zgodziłem i zaoferowałem, że będę to robił całkowicie za darmo. Dla mnie to istna przyjemność a tenis warszawa jest jej pasją. Zrobię wszystko, żeby nauczyć ją najlepszej gry w tenisa i wysłać na zawody. Często wysyłam swoich najlepszych uczniów na takie zawody, gdzie mogą zaistnieć i stać się sławnymi ludźmi w pięknym świecie sportu.

Córka mojej przyjaciółki jest bardzo zdolną uczennicą i przykłada się do ćwiczeń jak żaden inny uczeń. Często gra całymi dniami i ćwiczy technikę. Będzie z niej świetna graczka i wiem, że na pewno odniesie sukces. Przyjaciółka jest mi wdzięczna za pomoc.