Jaki rower jest komfortowy w użytkowaniu?

Marka Romet specjalizuje się w produkcji jednośladów. Na rynku mamy duży dostęp, do rowerów i motocyklów tej marki. Znana jest przez wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych. Ich produkty mają gwarancję jakości oraz wytrzymałości. Przekłada się to również na bezpieczeństwo.

Jaki rower wybrać na drogi miejskie?

Romet Moderne 3Znajdujące się na rynku modele rowerów miejskich, nie mogą konkurować produktami marki Romet. Znajdujący się już w sprzedaży Romet Moderne 3, jest idealnym wyborem na drogi miejskie, jaki i utwardzone piaszczyste szlaki. Chociaż że posiada dość masywną konstrukcję, został wykonany z aluminium, dzięki czemu jego waga jest niewielka. Rama została wyprofilowana w taki sposób, by osoba wsiadająca nie musiał wysoko podnosić nogi. Wygodę zapewnia duże siedzenie wykonane ze skóry syntetycznej, a wewnątrz niego znajduje się żelowa warstwa. Całość siedziska obsadzona jest na sprężynach, których zadaniem jest amortyzacja na wybojach. Za plecami rowerzysty, znajduje się specjalny rowerowy bagażnik. Przeznaczony jest on na montaż kuferka. Delikatność jazdy gwarancją przerzutki, posiadające trzy stopniową możliwość regulacji. Manetki znajdziemy na kierownicy, zaraz obok łopatek hamulców. Tym samym znajduję się tam jeszcze dzwonek. Kierownica została pokryta na końcach specjalnymi gumowymi nakładkami, tak by dłonie nie ślizgały się i miały możliwość oparcie. Hamulce znajdujące się z przodu i tyłu. Wykorzystane zostały klasyczne kostki zaciskające się na feldze roweru.

Zapewnia doskonały komfort jazdy, ale i bezpieczeństwo. W każdym rowerze znajduje się osłona łańcucha, dzięki czemu mechanizm nie pobrudzi i nie spowoduje wciągnięcia luźnego materiału. Ochronę przed kałużami zapewnią znakomicie wyprofilowane błotniki, znajdujące się z przodu i tyłu pojazdu.