Rzęsy

Jak dbać o rzęsy?

Każdy element naszej twarzy jest ważny. Która z nas jednak nie marzyła kiedykolwiek o długich i pięknych rzęsach, spod których mogłaby rzucać zalotne spojrzenia? Chyba każdej prawdziwej kobiecie to się marzy. Niestety nie zawsze naturalne sposoby dbania o rzęsy spowoduje, że będą one wyglądały tak pięknie jak marzymy.

Jakie zabiegi poprawiające rzęsy warto wykonywać?

Warto więc może się zdecydować na nieinwazyjny zabieg przedłużanie i zagęszczanie rzęs Warszawa. Są kobiety, które po pierwszym razie wykonują ten zabieg już systematyczne. Są oczywiście i takie, które nie do końca były z niego zadowolone. RzęsyKażda z nas jednak na pewno uważa, że stylizacja rzęs jest warta grzechu i przynajmniej raz powinno się jej spróbować.
Na początek warto zacząć od zabiegi rzęsy 1 do 1. Jest to zabieg, który polega na tym, że do naszej naturalnej rzęsy, specjalnymi szczypczykami dokleja się sztuczną rzęsę, w celu jej przedłużenia i jednoczesnego zagęszczenia. Podobnego charakteru jest zabieg rzęsy 2 do 1. Wymaga on dużej sprawności manualnej kosmetyczki. Do pojedynczej naturalnej rzęsy dokleja się bowiem jej dwie sztuczne odpowiedniczki. No może nie do końca sztuczne, bo doklejane rzęsy pochodzą z wyczesywanego u norek włosia. Jest to zabieg dość drogi, ale chwalony przez klientki. Wiele kobiet decyduje się również na rzęsy mink, czyli rzęsy sztucznie przygotowywane o różnym przekroju i szerokości włosia.

Wszelkie tego typu zabiegi powinny być wykonywane w profesjonalnych zakładach kosmetycznych przez specjalistów z ukończonymi certyfikatami. Tylko wtedy mamy pewność, że będą prawidłowo wykonane, a rzęsy staną się naszą ozdobą.