Interesuję się aranżacją wnętrz

Moja ciocia zaproponowała mi pracę. Studiuję na trzecim roku i poszukuję praktyk. Moja uczelnia nie zapewnia nam praktyk więc musimy je szukać sobie na własną rękę. Moja ciocia wie jak to jest bo ona sama studiowała na tej uczelni i miała taki sam problem. Nie wszystkie firmy chcą zatrudniać studentów więc ona zaproponowała mi pracę.

Robiłam praktyki u cioci w pracowni

pracownia aranżacji wnętrz lublinPracownia aranżacji wnętrz Lublin jest bardzo znana wśród mieszkańców. Ciocia nie narzeka na brak zleceń. Zatrudnia sporo osób i chętnie wprowadza studentów w ta branżę. Ciocia uważa, że młodzi ludzie mają potencjał, który warto wykorzystywać. Pracownia aranżacji wnętrz Lublin zapewnia bardzo dobre warunki pracy i płacy. Ciocia zatrudnia różnych pracowników i zawsze daje szansę młodym ludziom w ciekawych projektach. Aranżacja wnętrz to moja pasja od małego. Cieszę się, że będę mogła współpracować z moją ciocią bo na pewno wiele się od niej nauczę. Ona ma spora wiedze i w łatwy sposób ją przekazuje. Uwielbiam rozmawiać z moja ciocią o projektowaniu i aranżacji wnętrz. Dzięki niej tak łatwo idzie mi na studiach bo mogę od niej czerpać sporo wiedzy, która później wykorzystuje na moich zajęciach. Chciałabym na stałe zaczepić się u cioci. Na pewno nie będę wykorzystywała swoich znajomości. Będę starała się jeszcze lepiej wykonywać zlecenia i pokazać co potrafię, żeby ciocia była ze mnie dumna. Praktyki mają dosyć szeroki zakres. Trwają miesiąc i będę musiała wykonać kilka projektów razem z ciocią.

Po zakończeniu praktyk ciocia podpisała mi wszystkie dokumenty. Powiedziała mi, że jest bardzo ze mnie dumna. Nie sądziła, ze mam taka wiedzę i tak świetnie sobie radzę z rzeczami w praktyce. Dowiedziałam się, że mam zagwarantowane miejsce u cioci w firmie i jak tylko skończę studia to mogę zaczynać.