Gdzie warto urządzić bankiet?

Bankiet kojarzy nam się z czymś bardzo eleganckim i wzniosłym. W filmach bardzo często ukazywane są bankiety, na których wszyscy w szykownych strojach piją szampana. Takie spotkania organizowane są w wielu zakątkach świata, w tym również i Polsce.

Bankiety pod namiotami

namioty bankietoweGdy słyszymy słowo namiot, nasze pierwsze skojarzenie to biwak. Jednak namioty, w których organizowane są bankiety, zdecydowanie nie wyglądają jak te na biwaki. Są ogromne, wykonane z wysokiej jakości materiału, zazwyczaj w pięknych pastelowych kolorach. Mają specjalne okna, które zaślepione są folią, by nie dostała się do wewnątrz najmniejsza kropla deszczu. Ich wygląd przypomina wręcz budynek. Są doskonałym miejscem na tego typu spotkania z kilku powodów. Po pierwsze bankiety to spotkania eleganckie, ale przede wszystkim towarzyskie. Goście mają ochotę czasem na chwilę prywatności i spokojną rozmowę. Gdy takie namioty bankietowe ustawi się w jakimś cichym zakątku, w pobliżu miejsc spacerowych, idealnie połączy się uroczystość z potrzebami gości. Namiot nie tylko jest elegancki, ale i bardzo funkcjonalny. Letnie bankiety we wnętrzu bywają czasem uciążliwe, ponieważ jest duszno. W takim namiocie natomiast będzie ciągły dopływ świeżego powietrza i goście będą mogli czuć się komfortowo. Oczywiście w środku zmieszczą się piękne stoły, eleganckie dekoracje i mnóstwo dobrego jedzenia. Obecnie można wynająć taki namiot w bardzo dobrej cenie. Dużo bardziej opłaca się takie rozwiązanie, niż płacenie za zwykłą salę.

Namiot wykorzystywany podczas bankietu, to coraz częstsze rozwiązanie. Ludzie dziś są bardziej wymagający, poza tym szukają również odskoczni. Na pewno organizacja bankietu w takim miejscu, będzie czymś niepowtarzalnym i niespotykanym, szczególnie w Polsce.