Gdzie można zrobić ciekawą sesję ślubną w Bydgoszczy?

Obecnie sesje ślubne są coraz bardziej kreatywne i wyszukane. Nie są to już tylko wykonywane w studiu fotograficznym zdjęcia gdzie młode małżeństwo obejęci uśmiechają się do fotografa. Teraz są one kreatywne, połączone z fotografią artystyczną, z królującą w tle panoramą miejską. Z pewnością jednym z miast, które ma do zaoferowania wiele ciekawych zakątków jest Bydgoszcz.

Ciekawa sesja zdjęciowa w plenerze

sesja zdjęciowa w plenerze w BydgoszczyZdecydowanie jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc na sesję ślubną w Bydgoszczy jest Wyspa Młyńska wraz z okolicami Opery Novej. Tak zwany Most Zakochanych gdzie pary wieszają kłódki na znak swojej miłości, stanowi z pewnością ciekawe tło do zdjęć. Również i Stare Miasto wraz ze swoimi parkami to świetny pomysł na sesję zdjęciową, Bydgoszcz obfituje w wiele zabytkowych budynków jak spichlerze nad Brdą czy kościół Farny, a nie jeden urokliwy zaułek kryje wspaniałe widoki. Miasto wygląda oszałamiająco praktycznie o każdej porze roku. Latem i wiosną jest zielone, zimą zaś całe przystrojone w kolorowych lampach, świecących aniołach, a na Starym Rynku postawiona jest duża, oświetlona lampkami kareca. Nie można pominąć także całego obszaru Kanału Bydgoskiego. Również Leśny Park Kultury i Wypoczynku to dobry pomysł gdzie mogłaby być zrealizować sesja zdjęciowa w plenerze w Bydgoszczy. Znajdują się tam rozległe tereny zielone, a także zoo, które może być także ciekawym tłem. Ponadto w bydgoskim Myślęcinku znajduje się także wiele placy zabaw, wesołe miasteczko i park Jurajski, które mogą stanowić idealną dekorację ślubnych zdjęć dla par chcących wprowadzić do swojej sesji nieco humoru.

Zdecydowanie Bydgoszcz jest miastem wartym wzięcia pod uwagę przy wyborze pleneru do sesji ślubnej. Pomimo stosunkowo młodego wieku i nie tak dużej powierzchni, bogate jest w wiele urokliwych miejsc idealnie nadających się na tło fotografii ślubnej i nie tylko.