fotografia ślubna

Fotografia ślubna i filmowanie na weselach

Robienie filmów to zawsze było moje hobby. Lubiłam bawić się domową kamerą, czy też robić zdjęcia aparatem cyfrowym. To mnie bardzo interesowało. Jednak nie wiedziałam od czego zacząć, żeby wykonywać to profesjonalnie.

Fotografia ślubna w Częstochowie została odrzucona

fotografia ślubnaCzy lepiej jest filmować wesela, reklamy, a może imprezy sportowe? Nie miałam jasno sprecyzowanych planów co do tego. Zaczęłam jednak od tego, żeby na coś się zdecydować. Fotograf nie był jednak zajęciem dla mnie. Robienie zdjęć było ciekawe, ale wolałam jednak filmowanie ruchomych obiektów niż zatrzymywanie ich w kadrze. Dlatego też fotografia ślubna Częstochowa została przeze mnie odrzucona. Skupiłam się zatem na wideofilmowaniu. Musiałam wybrać coś, żeby móc się rozwijać w danym kierunku. Uznałam, ze najlepiej jest zacząć od filmowania ślubów i wesel. W końcu takie uroczystości odbywają się nie tylko w Częstochowie., więc nie powinnam narzekać na zlecenia. Dodatkowo łatwiej jest znaleźć fotografa, który zrobi zdjęcia, niż osobę do kamerowania. To była nisza dla mnie. Zatem pochłonęło mnie wideofilmowanie na weselach. To było dobre rozwiązanie, a poza tym dobry zarobek. Taki film to dzień kamerowania, a potem praca przy montażu. Jednak nadal jest z tym mniej pracy niż z innymi filmikami. Do tego też nie dodaje się żadnych efektów, czy tym podobnych rzeczy.

To był na pewno dobry wybór. Teraz wykonuję wideofilmowanie na wielu weselach w Częstochowie i nie tylko, więc nie mogę narzekać na moje finanse i ilość zleceń. Na pewno będę to nadal robić w przyszłości.