Fotografia ślubna Bydgoszcz

Fotografia ślubna Bydgoszcz – nowa moda nowożeńców

Jak przyznają fotografowie ślubni, od jakiegoś już czasu wśród nowożeńców panuje niespotykana do tej pory moda. Coraz więcej par po uwiecznieniu swojego ślubu oraz wesela decyduje się także na uwiecznienie kolejnego etapu ślubu czyli… nocy poślubnej.

Fotografia ślubna w Bydgoszczy otwiera nowe horyzonty

Fotografia ślubna Bydgoszcz,,Rzeczywiście Polacy stają się coraz odważniejsi i coraz chętniej decydują się na uwiecznienie swojej nocy poślubnej.” – przyznaje jeden z fotografów z Bydgoszczy. ,,Proszę absolutnie nie mylić tych zdjęć z pornografią, myślę, że żaden z fotografów których pasją jest fotografia ślubna Bydgoszcz nie zrobiłby takich zdjęć. Zdjęcia te są bardzo delikatne, wysublimowane pokazujące piękno i miłość nowożeńców a nie akt miłosny sam w sobie. Muszę przyznać, iż gdy pierwszy raz robiłem taką sesję było to dla mnie krępujące ale teraz kiedy takie zdjęcia zrobiłem już kilku parom nie mam z tym problemu. Cała sesja jest zresztą dokładnie omówiona z nowożeńcami więc od początku do końca wiem co mamy robić.” – przyznaje dalej. ,,Zdecydowaliśmy się z mężem na taką sesję i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. Zdjęcia są po prostu piękne. Na początku trochę się denerwowaliśmy tym jak na taka propozycję zareaguje nasz fotograf ślubny, jednak jak się okazało nie byliśmy pierwszą parą, która się na taką sesję zdecydowała. Czy polecilibyśmy ją innym nowożeńcom? Oczywiście, że tak.” – przyznaje dwudziesto ośmio letnia kobieta, która wraz z mężem sesję nocy poślubnej zrobiła.

Ciężko stwierdzić czy nowa moda przyjmie się wśród nowożeńców jednak jak przyznają fotografowie, od jakiegoś czasu cieszą się takie sesje coraz większym zainteresowaniem.