Fotograf na rocznicy ślubu

 Zazwyczaj fotograf jest wynajmowany do fotografowania ślubu i wesela. To ważne wydarzenie, dlatego chcemy, żeby zostało ono zapamiętane. My również mieliśmy takie zdjęcia robione na weselu. Chcieliśmy jednak zobaczyć jak się zmieniliśmy, a do tego planowana była impreza z okazji naszej dziesiątej rocznicy ślubu.

Fotograf i zdjęcia po latach

fotograf działający we WrocławiuRazem z mężem stwierdziliśmy, że taka okrągła rocznica ślubu to idealny moment, żeby zorganizować jakąś rodzinną imprezę. Wiadomo że nie będzie to nic wielkiego jak wesele, będzie mniej gości. Planowaliśmy taką imprezę na naszej działce. Sama upiekę ciasta, coś się ugotuje. Do tego potrzebny będzie nam też fotograf działający we Wrocławiu, ten sam, który robił nam zdjęcia na ślubie i weselu. To będzie ładne zwieńczenie imprezy. Zrobimy sobie podobne zdjęcia jak na ślubie, żeby wiedzieć co się zmieniło. Taka fotograficzna pamiątka z rocznicy ślubu to coś niespotykanego. Nikt z moich znajomych nie wpadł na pomysł, by zatrudniać fotografa. Robili raczej sobie imprezę we dwoje, ewentualnie z najbliższą rodziną. Każdy jednak zapominał o zdjęciach. Zdecydowałam się jednak zamówić catering, a jedynie sama piekłam ciasta. Nie wyrobiłam się ze wszystkim, ale na szczęście można jedzenie zamawiać. To sprawdzona restauracja, więc wiedziałam, że mają dobre jedzenie. Goście zjawili się punktualnie, impreza przebiegała bardzo dobrze. Fotograf również cały czas pracował i robił zdjęcia podczas całej imprezy. Potem się rozliczyliśmy i czekaliśmy na zdjęcia.

Były tak samo jak piękne, jak te zdjęcia ślubne. Widać było na nich nasze szczęście. Cieszę się, ze jednak zatrudniliśmy fotografa, żeby i z rocznicy mieć takie wspaniałe zdjęcia. Na pewno będziemy miło wspominać nasza imprezę. Fotografie będą nam o nich przypominać, o dobrych chwilach.