Ekskluzywne zakupy online

Ekskluzywne zakupy online także w Polsce

Włoskie ubrania oraz skórzane włoskie torebki, jednej z luksusowych marek Ciccinelle od przyszłego miesiąca będą dostępne także w Polsce. W wydanym kilka dni temu oświadczeniu przedstawicieli firmy przeczytać możemy, iż od kilku tygodni trwały przygotowania do otwarcia sklepu internetowego.

Ekskluzywne zakupy online będą możliwe

Ekskluzywne zakupy onlineDokonywać będzie można zrobić ekskluzywne zakupy online. To świetna informacja dla wszystkich fanek marki, które dotychczas zmuszone były do dokonywania zakupów w zagranicznych sklepach internetowych. Marka słynie przede wszystkich z przepięknych markowych sukienek, które wykonywane są z materiałów najwyższej jakości oraz niepowtarzalnych włoskich torebek skórzanych. Włoski dom mody powstał w roku 1978 i od tego roku, nieprzerwanie spełnia marzenia swoich klientek na całym świecie. Teraz będzie to także dostępne dla Polek. Czytając fora internetowe czy też funpage marki na jednym z portali społecznościowych Polki są wprost zachwycone decyzją domu mody i już nie mogą się doczekać kiedy sklep zacznie działać. Ma się to stać z pierwszym dniem kolejnego miesiąca. Przedstawiciele domu mody przyznają, iż na początku działania sklepu nie wszystkie jej produkty będą dostępne, jednakże w ciągu dwóch miesięcy zostanie ona uzupełniona. Jak powiedzieli jest to spowodowane głównie brakami w sklepach niektórych produktów, dlatego też, aby klientki nie musiały czekać kilku tygodni na złożone przez siebie zamówienie póki co nie będą mogły tego robić.

W ciągu dwóch miesięcy braki w sklepach i na magazynie mają zostać uzupełnione i tak też zostanie uzupełniony także asortyment polskiego sklepu internetowego. Przedstawiciele domu mody wprost przyznają, iż mają nadzieję, że otwarcie sklepu w Polsce spowoduje, iż znajdzie się jeszcze więcej klientem wśród Polek.