kalendarze książkowe z logo

Mam drukarnię i oferuję kalendarze książkowe z logo

Mam własną drukarnię, którą staram się cały czas rozwijać. Bez tego przecież nie można osiągnąć sukcesu. Dlatego przeczesuję internet w poszukiwaniu inspiracji do tego, co mogę jeszcze zaoferować swoim klientom.

Kalendarze książkowe z logo są solidne

kalendarze książkowe z logoWprowadziłam już między innymi kubki ze zdjęciami, koszulki z nadrukami, czy przypinki i magnesy. Teraz zajęłam się kalendarzami. W zasadzie nie wiem, dlaczego wcześniej o nich nie pomyślałam. W moim biurze wisi tylko mało atrakcyjny kalendarz trójdzielny na zamówienie, z którego i tak rzadko korzystam, bo trzymam wszystko w telefonie komórkowym. Jednak uznałam, ze to dobre rozwiązanie. Oczywiście nie będę sprzedawała tanich kalendarzy wykonanych byle jak. Postawiłam na kalendarze książkowe na zamówienie. Takie na pewno znajdą odbiorców. Musiałam jednak mieć do tego odpowiedni sprzęt, czyli coś co przyda mi się do wykonania okładki. Nadruk musi być trwały, a maszyna sklejająca papier najwyższej jakości. Inaczej moje kalendarze książkowe z logo szybko by się rozleciały, a przecież tego bym nie chciała. Zajęło mi trochę czasu znalezienie czegoś odpowiedniego, ale w końcu się udało. Pierwsze kalendarze ścienne na zamówienie wydrukowałam na próbę, żeby zobaczyć jak to będzie wyglądać, i czy nie trzeba przestawiać maszyny albo jakiegoś trybu drukowania.

To było dobre rozwiązanie, bo nauczyłam się wszystkiego dobrze, zanim jeszcze wprowadziłam tę usługę na stałe do mojej drukarni cyfrowej. Klienci do tej pory są zadowoleni, więc nie trzeba chyba niczego zmieniać tutaj.