Dopasowana elegancka bielizna

 

Ładna bielizna sprawia, że czujemy się lepiej we własnej skórze – nawet jeśli nikt poza nami nie ma najmniejszego pojęcia, co powoduje ten nagły przypływ pewności siebie. Jednak poza byciem ładną, bielizna powinna też być dobrze dopasowana do naszego ciała, a w szczególności do rozmiaru i kształtu biustu.

Bielizna ozdobiona koronką

bielizna damska koronkowaNiektórzy mogą sobie z tego nie zdawać sprawy, ale bielizna od wielu polskich producentów szturmem zdobywa sklepy na całym świecie. Można ją kupić nie tylko w Europie, ale też w Ameryce czy Australii. Powodem tego jest nie tylko wysoka jakość wykonania, na co wpływ ma szycie w Polsce, nie w chińskiej fabryce, ale też bardzo duży wybór krojów i rozmiarów. Pozwala to na dobranie odpowiedniego typu bielizny dla kobiet w różnym wieku, których ciało jest w różnej kondycji, np. po ciąży. Kolejną ważną zaletą polskiej bielizny jest zabawa kolorem i wzorami. Pojawiają się zarówno klasyczne beże i czerń, ale nie brakuje bielizny w intensywnych kolorach, ozdobionej kokardkami czy szytej z koronki. Koronki zresztą nie są najtańsze, do produkcji bielizny polscy producenci często używają szlachetnych koronek francuskich. Taka bielizna damska koronkowa występuje zarówno w wersji miękkiej jak i z usztywnieniem. Dostępne są różne modele: halfcup, plunge, semi soft. Do stanika można dobrać majtki z tego samego materiału, bardzo często mamy wybór, czy wolimy seksowne stringi czy może coś bardziej zabudowanego, w zależności od osobistych preferencji.

Dzięki wysokiej jakości wykonania, szerokiemu wyborowi wzorów i dużej rozmiarówce, polska bielizna cieszy się sporą renomą na świecie. Choć jej koszt może się wydawać wysoki, to jednak można z niej korzystać nawet przez kilka lat, jeśli będziemy o nią odpowiednio dbać. Warto zainwestować w bieliznę i cieszyć się z szuflady pełnej ładnych, wygodnych staników.