Dokąd na powiększanie ust? Na co zwrócić uwagę?

 

Usta. Jedna z najważniejszych i najbardziej przyciągających wzrok naszego rozmówcy, części naszej twarzy. Ważna jest ich odpowiednia pielęgnacja, bowiem spierzchnięte, popękane czy z febrą nie wyglądają zbyt estetycznie. Na rynku istnieje szereg kosmetyków, które dbają o właściwy wygląd naszych ust. Niektóre kobiety decydują się również na powiększenie ust operacyjne lub w formie zabiegu kosmetycznego.

O powiększaniu ust słów kilka, czyli jak to robić bezpiecznie

bezpieczne powiększanie ust w SzczecinieOczywiście, jeżeli jesteśmy zdesperowane albo mamy rzeczywiście poważną wadę, można zwrócić się o pomoc do chirurga plastycznego. Musimy się jednak liczyć z tym, że taka operacja bardzo dużo kosztuje. Do tego wiąże się z ogromnym ryzykiem powikłań operacyjnych. A do tego jest mocno inwazyjna, dlatego na pewno będzie związana z ogromnym bólem i cierpieniem. Pytanie więc, czy to wszystko jest czegoś warte i czy na pewno powinnyśmy się zdecydować na tę opcję. Jaką mamy alternatywę? Ciekawą propozycją jest powiększanie ust przy pomocy różnego rodzaju preparatów, zawierających kwas hialuronowy. Za zabieg zapłacimy niewiele, bo na przykład bezpieczne powiększanie ust w Szczecinie będzie nas kosztowało około kilkadziesiąt złotych (przy czym dla trwałego efektu trzeba ten zabieg powtórzyć kilka razy). Do tego zabieg jest dużo bezpieczniejszy od operacji, nieinwazyjny i co prawdopodobnie najważniejsze – zupełnie bezbolesny.

Pamiętajmy, żeby na takie zabiegi czy operacje decydować się z głową. Należy rozważyć wszystkie ewentualności zanim poddamy się chirurgowi czy kosmetyczce. Taki zabieg czy operacja wpłyną bowiem na nasz wygląd, więc musimy być przygotowani, że w lustrze spotkamy inną osobę. Jeżeli mogę coś doradzić, decydowałabym się jednak na tę nieinwazyjną formę, w postaci zabiegu wstrzyknięcia kwasu hialuronowego.