Coraz częściej farbujemy włosy naturalną henną khadi

 

Nie ma chyba kobiety, która nie zmieniałaby choć raz w życiu koloru swoich włosów. Często staramy się podkreślić nasz naturalny kolor. Ważne jest także pokrycie odrostów. Wszystkie zmiany kolorów naszych włosów bardzo je niszczą. Z tego z też powodu warto pomyśleć o naturalnej hennie do farbowania włosów.

Dzięki hennie khadi kolor włosów nabierze głębi

naturalna henna khadiKiedyś henna do włosów była bardzo modna, później zapomniana, a dziś znów wzbudza zainteresowanie wśród coraz większej ilości kobiet. Warto mieć na uwadze, iż naturalna henna khadi nie pali włosów i nie podrażnia skóry głowy. Henna jest naturalna, a jej skład to przede wszystkim sioła i dołączony do nich aktywator koloru. Henna khadi ma szeroką paletę barw od koloru miedzianego, przez kasztan, do ciemnego brązu. Jest jeszcze kolor czarny, niemniej największą popularnością wśród kobiet cieszy się naturalna henna w kolorze miedzianym. Zawarte w kosmetyku do farbowania włosów zioła nie niszczą w żaden sposób struktury naszych włosów. Nie palą ich i nie powodują wypadania, które często towarzyszy farbowaniu włosów. Zanim zdecydujemy się na dany kolor warto przejrzeć paletę barw, dzięki czemu będziemy wiedziały, jakiego efektu końcowego możemy oczekiwać. Hennę bardzo łatwo rozprowadza się po włosach, nawet tych dłuższych. Równie łatwo się ją spłukuje, a trwałość koloru jest tak samo długa, jaką mają zwykłe farby do zmiany koloru włosów. Po zastosowaniu henny nasze włosy będą lśnić i zachwycać naturalnością koloru.

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, iż naturalna henna khadi staje się coraz popularniejsza. Obecnie bowiem, to naturalne kosmetyki cieszą się bardzo dużą popularnością. Henna nie niszczy włosów i zapewnia trwały kolor nawet po kilku, czy kilkunastu myciach głowy. Włosy nie są spalone, nie wypadają, i lśnią. Głębia koloru zachwyci zaś każdego.