Chciałabym szybko wydrukować etykiety

Poszukuje miejsca gdzie wydrukuje nie zbyt dużą ilość etykiet, najlepiej aby drukarnia znajdowała się gdzieś na pomorzu lub okolicach, chyba że będzie możliwość wysyłki lub transportu wtedy nie będzie mi zależało aby wydrukować etykiety w pobliżu mojego miejsca zamieszkania. Etykiety, które są mi potrzebne muszą być kolorowe i na foli samoprzylepnej.

Gdzie wydrukować etykiety na foli samoprzylepnej?

druk etykietPilnie poszukuje firmy, która wydrukuje dla mnie etykiety, a niestety potrzebna i ilość to tylko kilkaset sztuk, więc duże firmy nie chcą się podjąć zadania, ponieważ zupełnie im się nie opłaca przestawianie całych maszyn drukarskich na kilka minut, polecono mi poszukać jakąś małą lokalną firmę poligraficzną może ktoś taki podjął by się wykonania mojego zlecenia, tylko zastanawiam się czy takie małe firmy mają możliwość drukować na foli samoprzylepnej. Musze także wspomnieć, że zależy mi na czasie ponieważ te kilkaset sztuk etykiet, będę musiała przylepić do produktów ręcznie a to na pewno zajmie mi sporo czasu, który dość szybko mi się kurczy. Okazało się, że prawie po sąsiedzku mamy mała firmę poligraficzna, którą prowadzi Pan Andrzej i bez problemu przyjął zlecenie na druk etykiet dla mnie.  Zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona ponieważ Pan Andrzej obiecał, że etykiety będą gotowe już następnego dnia. I faktycznie tak właśnie było już koło południa dostałam telefon, że moje etykiety są już gotowe.

Podsumowując straciłam całkiem sporo czasu na szukanie dużych drukarni a okazało się, że po sąsiedzku udało się załatwić wydruk etykiet  w zaledwie kilka godzin, etykiety zostały wydrukowane w sposób profesjonalny na bardzo dobrej jakość foli samoprzylepnej więc nie miałam żadnego problemu z umieszczeniem etykiet na moich produktach. A dodatkowo na pewno nawiążemy z sąsiadującą firmą poligraficzną dłuższą współprace.