Obiad

Catering dla firm

W dzisiejszych czasach, praca to około 3/4 naszego czasu, przeznaczonego w ciągu doby na aktywność. Niestety sprawia to, że często nie jesteśmy w stanie, znaleźć chwili, na przygotowanie smacznych i pełnowartościowych posiłków. Coraz częściej, naszym źródłem pożywienia w ciągu dnia, jest kupowane po drodze do domu jedzenie, typu fast-food.

Dlaczego warto korzystać z cateringu dla firm?

ObiadWiemy jak wygląda przygotowanie, takich posiłków, nie wiadomo z czego, nie wiadomo ile razy wcześniej podgrzewanych i z nieświeżych produktów. Mimo wszystko decydujemy się na nie, bo niwelują uczucie głodu i nie wymagają poświęcenia praktycznie żadnego czasu, w zabieganym trybie życia. Może zamiast kupować, tak naprawdę „tajemnicze” jedzenie, w podrzędnych barach, warto zastanowić się nad firmą, oferującą dowóz jedzenia, do naszego miejsca pracy. W porozumieniu z pracodawcą i innymi pracownikami, można zorganizować to tak, by firma oferująca catering, przywoziła nam ciepłe, świeżo zrobione jedzenie, o konkretnej porze dnia, kiedy mamy na przykład przerwę na lunch.
Sama oferta takich firm, na przykład na terenie miasta Szczecin, to między innymi:
– pełne zestawy śniadaniowe, i świeże kanapki,
– dwudaniowe obiady szczecin,
– posiłki regeneracyjne, potrzebne zwłaszcza pracownikom, pracującym fizycznie.
Firma mająca w swoich usługach catering i dowóz jedzenia, to także kompleksowa obsługa imprez firmowych i możliwości dopasowania posiłków do potrzeb dietetycznych poszczególnych pracowników. To także gwarancja odpowiedniego przygotowania i dbania o restrykcyjne normy, takie jak:
– jedzenie jest pakowane w odpowiednie, przystosowane do tego opakowania,
– gwarancja przewozu w odpowiednich warunkach higienicznych i termoizolacyjnych,
– stosowanie tylko świeżych i naturalnych składników.

Jedzenie dowożone przez firmy cateringowe, to gwarancja nie tylko smacznych i pełnowartościowych posiłków, pod indywidualne preferencje. A pracownik, który dostarczył do organizmu zdrową i odpowiednią energetycznie dawkę pożywienia, to pracownik bardziej wydajny.