Bluza dla chłopca

Co roku przed pierwszym września robię przegląd szaf moich dzieci. Jestem matką dwóch synów, którzy są bliźniakami, dlatego też dość często muszę z nimi jeździć na odzieżowe zakupy. Niestety, obecne w ich szafach ubrania były już na nich za małe. Konieczne więc było, abym zakupiła chłopakom nowe bluzy, spodnie i koszulki. Poświęciłam na to pewną sobotę, zabierając ich do centrum handlowego.

Zakup nowych bluz dla chłopców

bluzy chłopięceJako matka bliźniaków, mam sporo wydatków. Zbliżał się pierwszy września i moment, w którym znowu mieli iść do szkoły. Wiązało się to z wieloma wydatkami. Oprócz podręczników, plecaków, piórników i innych akcesoriów musiałam zakupić moim dzieciom nowe ubrania. Uwielbiają chodzić ubrani na sportowo, dlatego też w ich szafach dominują bluzy chłopięce. Gdy postanowiłam wygospodarować jedną z sobót przed pierwszym września na zakupy w centrum handlowym, byłam bardzo zadowolona. Kiedy dotarliśmy na miejsce, od razu skierowaliśmy się do sklepu z ubraniami dla dzieci w wieku moich chłopców. Wybraliśmy wspólnie kilka modeli bluz chłopięcych, które moim synkom najbardziej przypadły do gustu. Gdy okazało się, że leżą na nich jak ulał, od razu udaliśmy się do kasy, by sfinalizować transakcję. Byłam bardzo zadowolona, ponieważ kwestia zakupów spędzała mi ostatnio sen z powiek. Cieszyłam się, że chłopaki mają już szafę pełną nowych ubrań i będą dobrze prezentowali się w nowym roku szkolnym.

Teraz kiedy rok szkolny już się rozkręcił, jestem bardzo zadowolona, że wybrałam się z synami na większe zakupy odzieżowe. Ich nowe bluzy wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu nie obawiam się, że po praniu stanie się z nimi coś złego. Jestem przekonana, że pod koniec półrocza znów wybierzemy się do tego sklepu, by odświeżyć ich garderobę.