Automatyka do bram Poznań

Automatyka do bram Poznań – trzeba się bronić

Ostatnio w naszym miasteczku zaczęło dochodzić do włamań. Ofiar włamywacza jest już sporo. Na naszej ulicy były tylko trzy rodziny, a w całym miasteczku było ich znacznie więcej. U mnie jednak nie próbowali, pewnie ze względu na to, że postanowiłem wcześniej, że u mnie ma być bezpiecznie.

Automatyka do bram Poznań jako zabezpieczenie

Automatyka do bram PoznańTak więc mam dom bardzo dobrze przygotowany do tego typu przypadków. Mam trzy psy – dwa owczarki niemieckie oraz jeden owczarek kaukaski. Psy są wytresowane, więc są bardzo zdyscyplinowane. Dodatkowo mam cały system zabezpieczeń. Automatyka do bram Poznań, czujniki ruchu, oświetlenie wysokie ogrodzenia itd. Ogólnie rzecz biorąc bramy wjazdowe były już jednym z zabezpieczeń, ale dalej w domu miałem również mocny system antywłamaniowy. Miałem czujki ruchu, bramy podczerwone, kontaktrony w oknach i drzwiach, wyłączniki krańcowe, czy nikt nie odklucza domu. Dodatkowo były jeszcze czujniki zbicia szyb. Cały dom był bardzo mocno obwarowany, więc czułem się bezpiecznie. Do mnie nawet nikt nie próbował się włamywać, ponieważ z daleka było widać co i jak. Jednak chciałem się jakoś przyłączyć do złapania włamywacza, więc zostawiłem kiedyś otwarto bramę na noc. Okazało się, że pułapka zadziałała za pierwszym razem i moje pieski zadbały o to, żeby włamywacz za daleko nie poszedł. Wiedziały, żeby nie gryźć nikogo jeżeli już leży, jeżeli się broni, mają złapać za rękę.

Włamywacz jednak szybko zrozumiał, że musi odpuścić. Ja słysząc, że coś się dzieje wybiegłem na dwór i gdy zobaczyłem, że włamywacz się dał złapać jak dziecko więc od razu zadzwoniłem na policję. Przyjechali, zabrali go i okazało się, że to właśnie jeden z sąsiadów z mojej ulicy.