atrakcje weselne

Atrakcje weselne i magik z piekła rodem

Wesele powinno być radosnym czasem dla każdej kobiety. Jest to dzień w którym staje na ślubnym kobiercu ze swoim mężczyzną i wchodzą razem w związek małżeński. Powinien być on piękny, radosny, niezapomniany, ale przy tym spokojny i bez niespodzianek. Niestety, nie zawsze tak bywa.

Nietrafione atrakcje weselne

atrakcje weselneOstatnio byłam na przyjęciu weselnym mojej kuzynki, które zdecydowanie nie było idealnie. Ich atrakcje weselne Poznań zdecydowanie nie należały do najwyższych lotów, a wręcz były koszmarne. Zupełnie nie rozumiem jak moja kuzynka mogła wpaść na taki paskudny pomysł jak magik z Poznania na weselu. Takie coś to jest dobre jeśli organizujemy urodziny dla dzieci, ale nie kiedy organizujemy wesele. Sama nigdy w życiu nie zdecydowałabym się na zatrudnienie takiej osoby na moim wielkim dniu. Na swoim weselu miałam tylko zespół muzyczny i jak dla mnie to było wszystko. Oni prowadzili całą imprezę, byli wodzirejami, więc wszyscy mieli ochotę tańczyć i się bawić. A tu taki iluzjonista, który w dodatku nie widział niczego niestosownego z podrywaniu druhen i robienia niewybrednych żartów, czy też obrażaniu gości i wulgarnym zachowywaniu się. Prawdziwy magik z piekła rodem. Dobrze przynajmniej, ze w magiczny sposób nie zniknęły prezenty dla nowożeńców, albo magicznym sposobem pan młody się nie ulotnił z iluzjonistą, ale i tak to wesele było koszmarne.

Wszyscy byli bardzo zniesmaczeni zachowaniem tego iluzjonisty i ostatecznie ojciec panny młodej podszedł do magika i poprosił go o przerwanie występu i powrót do domu. Potem zespół muzyczny zaczął grać skoczne melodie, żeby zająć tańcem wszystkich gości i odciągnąć ich uwagę od nieudanego pokazu magicznego. To nie zmienia jednak sprawy, że przyjęcie było nieudane i każdy chciałby o nim zapomnieć.