tytoń do fajki wodnej

Akcesoria do fajki wodnej- tytoń

Prawie każdy kto planuje zakup fajki wodnej myśli, że wystarczy kupić samą fajkę i coś do jej napełnienia i to wystarczy. Takie osoby są w błędzie. Być może shisha sklep online oferuje gotowe zestawy, zawierające absolutnie wszystko, ale jest to rzadkość.

Tytoń do fajki wodnej jest niezbędny

tytoń do fajki wodnejZwykle samemu trzeba skompletować swój zestaw. Co powinno wchodzić w jego skład? Przede wszystkim dzban do fajki wodnej. Dzban to nie jest fajka wodna szisza, to tylko jej część! Poza nim musimy mieć wężyk zakończony ustnikiem, przez który będzie wydobywał się dym oraz cybuch jako łącznik między nimi. Poza tym potrzebujemy kominek w którym będą palić się węgielki. Najczęściej jest to mały, aluminiowy stożek, z otworkami zapewniającymi dostęp powietrza. Do niego wkłada się naturalne lub samozapalające się węgielki. Najlepiej jest wybrać takie, których producent zapewnia nas, że nie zmieniają one smaku tytoniu i długo się palą. Przyda się nam także zapalniczka do nich. Może to być zwykła zapalniczka, choć dostępne są też specjalne o wydłużonym kształcie, przypominające trochę zapalarki do grilla, dzięki czemu możemy rozpalić węgielki w bezpiecznej odległości. Konieczny jest też sam tytoń do fajki wodnej. Możemy go także zastąpić wersjami smakowymi, wedle uznania. Dostępna jest także melasa do shishy, która może mieć postać małych bryłek, więc będzie się spalać wolniej niż zwykły tytoń do fajki wodnej. Do nakładania tytoniu czy węgielków przydadzą się nam szczypce, by nie dotkną przez przypadek rozgrzanych części fajki wodnej. Po każdej sesji szisza powinna być czyszczona z resztek tytoniu, osadów z cieczy, czy pyłu z węgielków. Do tego nada się długa, druciana szczotka, przypominająca tę, którą stosowało się dawniej do czyszczenia butelek. Akcesoria do shishy to także akcesoria pro-zdrowotne. W shisha sklep online znajdziemy filtry antynikotynowe, zakładane przy ustniku, dzięki czemu palenie fajki wodnej nie będzie dla nas szkodliwe. Jest to idealne rozwiązanie.

Możemy cieszyć się naszą fajka wodną i palić tytoń, ale nasz organizm tego nie odczuje, ponieważ szkodliwe substancje do nas nie docierają. Dzięki temu można powiedzieć, że fajka wodna szisza jest tak samo zdrowa, lub tak samo szkodliwa jak papierosy z filtrem.